Pośrednicy z zasadmi

Referencje

Polecamy z mężem Elit Finanse. Pośrednik profesjonalnie i uczciwie przedstawił nam ofertę kilku banków. Otrzymaliśmy pomoc w wypełnieniu wniosków i przygotowaniu dokumentacji. Mogliśmy liczyć na stały kontakt. Kredyt spełnił nasze oczekiwania. Dziękujemy za pomoc.

Joanna i Piotr | Oława

Jeżeli miałbym wnioskować o kolejny kredyt na zakup mieszkania to tylko z Panią Joanną z Elit Finanse!

Mateusz R. | Wrocław

Z wielką przyjemnością polecam Panią Joannę z Elit Finanse. Kredyt na mieszkanie otrzymałam szybko i na cudownych warunkach. Moim jedynym zadaniem było dostarczenie dokumentów do kredytu i czekanie na dobre wiadomości, które szybko nadeszły. Dziękuję za pomoc. 

Magdalena W. | K.

Witam. Wnioskowałam z mężem o kredyt hipoteczny na budowę domu. Pośrednik wykazał się profesjonalizmem i dokładnością. Mogliśmy liczyć na pełną pomoc i zaangażowanie od pierwszego spotkania. W chwili obecnej jesteśmy posiadaczami cudownego domu na atrakcyjnych warunkach kredytowych. Polecamy Elit Finanse !!!

Jessica i Piotr W. | Wrocław

Gorąco polecam Elit Finanse. Z pomocą Pani Joanny otrzymałam kredyt na zakup mieszkania na bardzo korzystnych warunkach. Ponadto mogłam liczyć na pomoc w wyborze oferty, przygotowanie dokumentacji kredytowej oraz pilotowanie całego procesu. Serdecznie dziękuję.

 Anna Różewicz| Wrocław

Skontaktuj się z nami:

e-mail

info@elitfinanse.pl

telefon

+48 507 529 178

Lub odwiedź nas:
Wrocław, ul. Wita Stwosza 22/23 lok. 312 | Strzelin, ul. Dzierżoniowska 5 lok. 10

Sprawdź lokalizację

Poczekaj chwilę...
Chcesz być na bieżąco informowany o ważnych wydarzeniach na rynkach finansowych?
Zapisz się do naszego newslettera!

X Zamknij okno